Ülkücü Hareket Ankara'da

Ankara Da MHP ile Yürüyor

Genel seçimlere çok az bir süre kala sayın MHP Lideri Devlet Bahçeli de Ankara'da seçmene seslendi. Yoğun katılımla Tandoğan Meydanında (Yeni adıyla Anadolu Meydanı) gerçekleşen mitingde Bahçeli ülkücü seçmene seçim vaadlerini anlattı. İktidara yüklenen Bahçeli iktidar oldukları dönemde yoksulluğu bitireceklerinin altını çizdi. Yoksulluğa, yolsuzluğa, hırsızlığa, adaletsizliğe dur demek için bizimle yürü Ankara sloganlarıyla miting büyük bir cokuyla gerçekleşti. 

Ülkücü Hareket Ankara'da

Ülkücülüğün günümüz lideri Başbuğumuz Bahçeli'nin konuşmasının satır başlıkları şöyleydi;

Konuşmasının başında Ankaralıları selamlayan Bahçeli, seçimlerin tüm vatana ve halkımıza hayır ve barış getirmesini dileyerek konuşmasını sürdürdü.

"15 gün sonra yapılacak 25’nci Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri’nin ülkemizin birliğine, milletimizin dirliğine, insanımızın refahına en üst düzeyde katkılar sağlamasını Rabbim’den niyaz ediyorum.

Seçimlerin barış, huzur, güven ve demokratik yarış içinde geçmesini temenni ediyor, siyasi partilere ve milletvekili adaylarımıza başarılar diliyorum."

Konuşması boyunca sık sık halka Bizimle Yürüyecek Misiniz? sorusunu yönelten Bahçeli'ye halkın cevabı büyük bir coşkuyla ve inançla "Evet" oldu.

İktidar partisi AKP'ye yüklenen Bahçeli, iktidarları döneminde halkı tahribata uğrattıklarının, çözüm süreci adı altında teröristlerle işbirliği yaptığına ve 17-25 Aralık yolsuzluklarına vurgu yaptı. 

Konuşmasını "Ne Mutlu Türküm Diyene" sözleriyle tamamlayan Bahçeli, 7 Haziran seçimleriyle Türkiye'nin ülküsüne geri döneceğini belirtti.

Ülkücülüğün Lideri Bahçeli Ankara'da