ATİLLA YILMAZ'IN YENİ ALBÜMÜ "BENİM TÜRKÜM" TÜM MÜZİK MARKETLERDE VE ONLİNE OLARAK YERİNİ ALDI.

Atilla Yılmaz’ın yepyeni albümü “Benim Türküm” müzik piyasasındaki raflarda yerini aldı. Bu muhteşem çalışma emek emek oluşturulmuş 12 parçadan oluşup her anlamda ses getirecek eserler içeriyor. Değerli ülkücü sanatçımız Atilla Yılmaz, bu albüm çalışmasında da söz ve müzikleri kendisine ait iddialı parçalara yer vermiş. Daha önceki albümlerinde olduğu gibi yine kucaklayıcı bir tavır sergileyen sanatçımızın bu albümünde de İzmir'den Gaziantep'e, Çanakkale'den Tokat'a yurdumuza özgü, milletimizi anlatan ezgileri de de derlediği Benim Türküm albümünde sanatçımızın memleketi Karadeniz'den esintiler de mevcut.

20 yıldır müzik piyasasında olan başarılı sanatçımız Atilla Yılmaz, yeni albümünün heyecanını şu sözlerle dile getiriyor:

"Yeni albümümüzü resmen ilmek ilmek dokuduk. Albümüzün söz ve bestelerinden müziğine, çalınan enstrumanlardan aranjmanına, albüm fotoğraf çekimlerinden, kapak tasarımına kadar her bir kalemin özenle çalışıldı. Bu albümüm adından da anlaşılacağı gibi "Benim Türküm". Yani herkes kendinden bir şeyler bulacak, herkes dinlediğinde mutlaka bir duyguya kapılacak ve bu albümü çok sahiplenecek." 

Albüm 12 eserden oluşuyor. Bu albümün en önemli yanlarından biri de; bir eser Çanakkale Zaferinin 100. yılı anısına seslendirildi, bir eser de ülkücü şehitlerimiz adına seslendirilmiş olması. Albüm aynı zamanda diğerlerinden farklı olarak 2 adet CD içeriyor ve bir CD eserlerin enstrümantallerinden oluşuyor. Altyapıları tamamen canlı ve Türkiye'nin en değerli müzisyenleriyle hazırlanmış (Erdinç Şenyaylar, Çetin Akdeniz, İsmail Soyberk, Eyüp Hamiş).

"Benim Türküm" albümünü dinlemek ve satın almak için tıklayınız.